O Nas

Jesteśmy grupą pasjonatów, których łączą wspólne zainteresowania. Tworzymy serwis IntellOps, gdzie piszemy o szeroko pojętym pozyskiwaniu informacji i innych tematach związanych z prywatnością, cyberbezpieczeństwem, a także ciekawostkami, które nam się spodobały, a Wam mogą się przydać.


Zawsze mówimy i piszemy językiem dla przeciętnego użytkownika komputera i sokowirówki, ponieważ eksperci sami sobie radzą najlepiej. My kierujemy nasz przekaz do tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że warto używać VPN’a, konto lokalne na swoim komputerze, w jaki sposób znaleźć informacje o osobie lub firmie i dlaczego warto wymienić zamki w mieszkaniu oraz nie brać pokoju hotelowego na poziomie parteru. Piszemy o tradycyjnych metodach postępowania, ale także wykorzystaniu nowych technologii.

Prezentowana wiedza jest przede wszystkim oparta o nasze przemyślenia i doświadczenie w pracy związanej z przetwarzaniem informacji, bezpieczeństwem i cyberbezpieczeństwem. Korzystamy także z wiedzy pozyskanej od ekspertów w zakresie Internetu, prywatności i innych dziedzin związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem osobowym.

Jesteśmy otwarci na Wasze komentarze i pytania. W tym celu polecamy nasze konto na Facebook’u – link znajdziecie na górze strony.